مواد تشکیل دهنده سفیداب

مواد-تشکیل-دهنده-سفیداب

مواد تشکیل دهنده سفیداب

سفیداب به طور کلی یک ماده طبیعی است که بر پایه مواد اولیه مرغوب و پرخاصیت تولید می شود تا اثرات مطلوبی را روی پوست جهت ایجاد طراوت و شادابی به ارمغان آورد. مواد تشکیل دهنده سفیداب شامل: سنگ مخصوص پودر شده، پیه گاو یا گوسفند و زردپی گوسفند می باشد. البته در سفیداب ماوا از روغن شترمرغ نیز به عنوان یکی از مواد اولیه استفاده شده است.

روش سنتی تهیه سفیداب بدین صورت می باشد که پس از پخت پیه گاو یا گوسفند و پخت زردپی گوسفند آنها را به سنگ مخصوص پودر شده اضافه می کنند و به شکل توپ های سفید شکل در می آورند که پس از خشک شدن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با وجود این که سفیداب یا روشور همانند بسیاری از محصولات جدید که با نام ماسک های لایه بردار و یا محصولاتی که برای شستشوی بدن به تولید می رسند دارای بسته بندی شکیل نیست اما به دلیل این که به عنوان ماده ای طبیعی برای لایه برداری پوست صورت و بدن و ضد عفونی کننده طبیعی بدن شناخته می شود همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

پوستی با طراوت و شاداب با استفاده از سفیداب

همان طور که می دانید داشتن پوستی زیبا و شفاف از مهم ترین نکات زیباشناختی افراد به ویژه خانم ها به شمار می رود.  مواد طبیعی به کار گرفته شده در ساختار سفیداب دارای اثربخشی فوق العاده برای روشن شدن و شفاف سازی پوست، پاکیزه شدن پوست، جوان سازی و زیبایی فوق العاده پوست می باشد. از این رو با استفاده از این راهکار درمانی طبیعی و کم هزینه می توانید زیبایی و طراوت را برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید. اگر می خواهید از سفیداب به عنوان لایه بردار پوست صورت خود استفاده کنید کافی است یک عدد سفیداب را برای مدت یک روز در داخل گلاب بیندازید. سپس آن را له کنید و با مقداری گلاب مخلوط کرده و بر روی پوست صورت بمالید تا شاهد اثربخشی فوق العاده آن باشید.

/ news / برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *