دانستنی های جالب در مورد سفیداب

۰۱۱

دانستنی های جالب در مورد سفیداب

.سفیداب یکی از شناخته شده ترین محصولات به تولید رسیده ایرانی می باشد که از زمان های قدیم تا به امروز به منظور استحمام و شستشو در ایران و دیگر کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار می گیرد. متاسفانه امروزه با تولید مواد شیمیایی متنوع استفاده از سفیداب نسبت به گذشته کمرنگ شده است اما نمی توان از خواص شگفت انگیز این محصول غافل ماند.

خواص سفیدآب شامل موارد زیر می باشد:

لایه بردار طبیعی و روشن کننده پوست

از بین برنده سلول های مرده پوست و ایجاد پوستی شفاف

کمک به رشد سلول های جدید و افزایش زیبایی پوست

ساخته شده از مواد طبیعی و گیاهی و بدون عوارض جانبی

استفاده مداوم از سفیداب در از بین بردن جوش ها و لک های پوستی نقش بسزایی دارد.

ضد عفونی کننده پوست بدن و پیشگیری از تعریق بدن

با تهیه یک سفیداب مرغوب می توانید از تمامی خواص ذکر شده بهره مند شوید.

مقایسه سفیداب با دیگر مواد شوینده بدن

سفیداب تنها محصول سنتی و طبیعی می باشد که پوست را کاملا تمیز می کند در صورتی که هیچ یک از مواد شوینده ای که برای تمیز کردن بدن به تولید رسیده اند از نظر بکارگیری مواد طبیعی قابل مقایسه با آن نیستند. از این رو به عنوان ماسک پوست هم کاربرد دارد.

سفیداب نسبت به خواص فوق العاده برای پوست صورت و بدن، با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد. حال آنکه بسیاری از مواد شوینده با مارک های مختلف دارای قیمت بالاتری هستند.

ترکیبات به کار گرفته شده در ساختار سفیداب از نوعی گل و نخاع حیوانات می باشد از این رو می توانید در هر بار استحمام از آن استفاده کنید و پوستی جوان و شاداب را برای خود به ارمغان بیاورید.

بسیاری از افراد به دلیل شغل هایی که دارند ناچار هستند ساعت های طولانی را در زیر تابش نور مستقیم خورشید قرار بگیرند. همان طور که می دانید اشعه های خورشید اگر برای مدت زمان طولانی به پوست وارد شوند موجب بروز آسیب های جدی به پوست می شوند. برای پیشگیری از آسیب های پوستی و سرطان پوست پیشنهاد می شود موقع استحمام از سفیداب استفاده کنید زیرا عملکرد سفیداب بر روی پوست همانند کرم ضد آفتاب می باشد.

/ news / برچسب ها: ,

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *